AK PARTİDE KANDEMİR, KANDEMİR’E COŞKULU KARŞILAMA

AK PARTİDE KANDEMİR, KANDEMİR’E COŞKULU KARŞILAMA.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, coşkulu karşılama.
Tarsus ilçe teşkilatını ziyaret eden  Tarsus ilçe teşkilatını ziyaret eden  nedeniyle  İlçe Başkanı Nevzat Çetin’e teşekkür etti.
Ak Parti Tarsus ilçe başkanı Nevzat Çetin ve yönetim kurulu tarafından çiçeklerle karşılanan Kandemir, gördüğü ilgiden büyük bir memnuniyet duyduğu gözlemlendi.
Belediye Meclis üyeleri ile bazı eski ilçe başkanlarında hazır bulunduğu karşılamada Kandemir’e  Ak Parti Mersin Milletvekillleri Ali Cumhur Taşkın, Zeynep Gül Yılmaz ile  Ak Parti Hatay Milletvekili ve Akdeniz Bölge koordinatörü Abdulkadir Özel, Ak Parti Antalya milletvekili Mustafa Köse, Ak Parti Adana Milletvekili Abdulkerim Doğru, Ak Parti Manisa milletvekili Ali Özkan,Ak Parti Mersin il başkanı Cesim Ercik ile Adana,Osmaniye, Hatay  İl başkanları bazı eski milletvekilleri de eşlik etti.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, burada yaptığı konuşmada; Kuşkusuz bu ailenin mensubu olmak çok önemli ve kıymetli. Biz çok büyük bir ailenin mensuplarıyız. Türkiye’nin dört bir yanında mücadele eden gayret eden kardeşlerimiz var.
Hep birlikte bir mücadele veriyoruz. Türkiye’nin dört bir tarafından  gayret gösteriyoruz. Elele kolkola  mücadele diyoruz. Bu mücadelenin  bu gayretin bu itirazın, bu yol yürüyüşün, bu hep beraber aile olmalıyız demenin adı bizim için Recep Tayyip Erdoğan’dır. Adresi Ak Parti’dir
Bu çatının altına da gayret gösteren arkadaşlarımız şimdi  7.olağan kongre sürecine başlayacağız. Kongre sürecinde  arasına kötülüğün girmesine müsaade etmeden, birliğini ve beraberliğini  muhafaza ederek, bu çatıyı yüceltmesi aileyi genişletmesi lazım. Kızgınlığa, küskünlüğe, dargınlığa yer yok. Hep beraber safları genişleteceğiz. Bende omuz vermek istiyorum diyen arkadaşlarımız işin içine dahil edeceğiz. Bugün Türkiye içinde sözünü yükselten, iddiasını dillendiren liderin arkasında bu kadronun çok daha geniş, çok daha zengin dirayetli ve yürekli durması lazım. Sizden istirhamımız pes etmeden, yorulmadan ekibimizi genişletmemiz. Şimdi bu kongre sürecini bir düğüne çevirmemiz lazım. Düğünde dargınlık olmaz, kızgınlık olmaz, düğün davetiyesini vermemek olmaz. Sizden istirhamımız Tarsus’ta  bize gönül vermiş kim varsa düğüne davet edeceğiz. ‘’Ya Ben de Büyük Türkiye yürüyüşünde el vermek omuz vermek istiyorum ‘’her kim diyor ise  kim varsa davet edeceğiz. Ekibimizi genişleteceğiz dedi.
Kandemir, inşallah Tarsus’ta kongre sürecimiz her haneye her gönle dokunacak ekibimizi genişleterek, şöyle Tarsus teşkilatımızın hem temsilini arttıracağız, hem  eskisiyle yenisiyle kol kola aileyi genişletmiş, kardeşlik iklimini yaşatacağız. Birlikte kongre sürecini bir bayrama çevireceğiz. Sizden istirhamım şimdi buradan ayrıldığımızda genel başkanımıza biz diyoruz  ki ‘’Efendim biz hiç endişeniz olmasın teşkilatlarımıza sizin adınıza gidiyoruz. Kardeşlerimizi, arkadaşlarımızı görüyoruz. Özellikle Hanımefendi kadınların  yiğitçe, samimi duruşuna şahitlik ediyoruz
İşte buradan ilham alıyor Recep Tayyip Erdoğan buradan cesaret buluyor, buranın gayretini görüyor. Allah’a hamd olsun sadece Türkiye’de değil, bu medeniyetin iddiasını, dünyanın farklı coğrafyalarında da işte buradan aldığı ilhamla taşıyor. Onun için  varlığınız, kıymetiniz ve gayretiniz  önemli. Önümüzde 4 yıl seçim yok ama biz sanki yarın işte meydana çıkacak, seçim yapacakmış gibi gayret göstermeye devam edeceğiz.
İstiyoruz ki hep birlikte elele, kolkola iddiamız büyütmeye Ak Parti’yi büyütmeye, iddiamızı büyütmeye devam edelim’ şeklinde konuştu.Yorum Gönderme

0 Yorumlar