ALİ BOLTAÇ: “ENGELLİLERİ BİR GÜN DEĞİL, HER GÜN HATIRLAMAK GEREKİR”


ALİ BOLTAÇ: “ENGELLİLERİ BİR GÜN DEĞİL, HER GÜN HATIRLAMAK GEREKİR”
Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarsus-Çamlıyayla Şube Müdürlüğü Koordinatörü Ali Boltaç, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla, Tarsus Sakatlar Derneği ve Görme Engelliler Derneği’nde gerçekleşen programa katıldı.
Boltaç, gün dolayısıyla Zübeyde Hanım Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda gerçekleşen programa iştirak ederek, burada öğrencilerle bir araya geldi. Ali Boltaç, gün dolayısıyla verdiği mesajda ise “Engellileri sadece bir gün değil, her gün hatırlamak gerekir” ifadelerini kullandı.
Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarsus-Çamlıyayla Şube Müdürlüğü Koordinatörü Ali Boltaç, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla, engelli vatandaşlarla bir araya geldi.

Sabah saatlerinde Kültür Park içerisinde bulunan Tarsus Sakatlar Derneği ve Görme Engelliler Derneği’nde gerçekleştirilen programa katılan Ali Boltaç, ardından Tarsus Zübeyde Hanım Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda gerçekleşen programa katılım gösterdi.
Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, İlçe Emniyet Müdürü Ercan Elbir, Tarsus Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Boyacıoğlu, daire amir ve müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katıldığı etkinlikte Tarsus Sakatlar Derneği Başkanı Ali Çelik ve Görme Engelliler Derneği Başkanı Fikri Topuz, selamlama konuşması yaptılar.
Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu’da söz alarak, engelli vatandaşların toplumsal hayatta, yaşam koşullarının kolaylaştırılması adına herkese görev düştüğüne işaret etti.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar