TARSUS BELEDİYESİ YERLİ ÜRETİM GREYDERİ TERCİH ETTİ

Tarsus Belediyesi, yol yapım ve karla mücadele için aldığı yerli üretim Hidromek markalı greyderi filosuna ekledi.
Belediye Meclisinin Temmuz Ayı toplantısında belediyeye iş makinası alımı için İller Bankası’ndan kredi kullanılması kararı geçmişti.  Buna göre, Devlet Malzeme Ofisi’nde greyder satın alındı. Tarsus Belediyesi’nin makine parkına kazandırılan 1 adet greyder, düzenlenen törenle hizmete alındı. Böylece greyder sayısı 4 ‘e yükseldi. 
Tarsus halkına en iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan; “Halkımıza daha etkin ve kaliteli hizmet edebilmek için araç filomuza bir greyder ekledik. Yeni aldığımız Hidromek markalı greyder, hem performansı yüksek hem de kullandığı teknoloji üst düzeyde. Bunun yanı sıra yerli üretimi de destekleyerek, ülkemize katkı sağlamak amacındayız. Greyderimiz hem yol yapımında hem de kırsal kesimde karla mücadelede kullanılacak. Tüm Tarsus Halkına hayırlı olsun” dedi.
Belediye Başkan Yardımcısı Ali Erhan Okyay ise; “Belediye olarak halkımıza daha kaliteli hizmet sunmak için  yeterli aracımızın olmasına özen gösteriyoruz. Yeni aldığımız greyderimiz hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar