TARSUS’TA YAPILAN YILAN BALIĞI YAKALAMA YARIŞMASI FESTİVAL TADINDA GEÇTİ


TASOBDER in geleneksel hale getirdiği 6. Yılan Balığı Yakalama Yarışması bir festival tadında geçti
Tarsus Sportif Olta Balıkçığı ve Su Hayatını Koruma Derneğinin  geleneksel hale getirdiği Yılan Balığı Yakalama Yarışmasının bu yıl 6. sını düzenledi. 
TASOBDER  başkan yardımcısı   İsa Sinan Varal , yılan  Balığı yarışmasının  bir festival  havasında  geçtiğini belirterek şunları söyledi: ‘’Bu yıl 6. sını düzenlediğimiz Yılan Balığı Yakalama Yarışmamız bir festival tadında kazasız belasız bir şekilde yapmış olmamızın haklı gurur ve sevincini yaşıyoruz. Mersin Büyük Şehir Belediye başkanı Vahap Seçer ve Tarsus Belediye Başkanımız sn. Haluk Bozdoğan ın büyük destekleri ve yerel esnafımızın katkılarıyla amacımız olan çocuklarımızı kötü alışkanlıklarda uzaklaştırıp olta balıkçılığına yönlendirmek ve Tarsusumuzun tanıtımına da katkı sağlamaktır ilkesiyle yola çıktığımız bu etkinlikle başardığımıza inanıyoruz. Yarışmamız sonunda sadece yarışma birincimize değil çocuklarımıza da oltalar hediye ettik.
Yarışmamızın düzenlenmesinde bizlere yardımcı olan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap SEÇER’e  ve  Tarsus Belediye Başkanı.Haluk BOZDOĞAN’ a belediye çalışanlarımıza bizleri yalnız bırakmayıp yarışma alanımıza kadar gelip bizlere ziyarette bulunan Ali SEÇER’ e ve yarışma günü asayişi sağlayan güvenlik güçlerimize ve yarışma hazırlığı için canla başla mücadele eden dernek yönetim kurulu ve üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyor uz’’


Yorum Gönderme

0 Yorumlar