AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ DURSUN GÜLER 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADIAk Parti Tarsus Belediye Meclis Üyesi  Dursun Güler,  10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.
Güler,  yaptığı  açıklamada  Gazetecilik mesleğinin  çağımızın en zor mesleklerinden bir tanesi olduğunu belirterek şunları söyledi: ’’İnsanları hızlı ve sağlıklı bilgilerle buluşturmak için her türlü zor koşulun üstesinden gelen gazeteciler, karşılaştıkları her türlü zorluğa rağmen mesleklerini büyük bir özveriyle yerine getirmektedir. Toplumsal bilinci artırarak güçlendirmeyi hedefleyen gazetecilik mesleği, kamuoyu yararına olan her türlü projenin de yanında durmaktadır.
Kamuoyunu basın meslek ilkeleri çerçevesinde doğru, dürüst ve tarafsız bir şekilde objektif olarak bilgilendiren gazeteciler, yaşamın vazgeçilmez unsurları arasına girmiştir. Bizler mesai arkadaşı olarak gördüğümüz gazetecilerin her zaman yanındayız. Bu vesileyle şehrimizde görev yapan yerel gazete, internet medyası, ulusal ajans ve temsilcilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyor ve çalışmalarında  başarılar diliyorum."

Yorum Gönderme

0 Yorumlar