İYİ PARTİ TARSUSTA BUGÜN KONGREYE GİDİYORBugün 15 Mart Pazar günü Aşiyan 1 Düğün Salonunda saat 10.00’da gerçekleştirilecek olan kongreyle
 ilgili çalışmaların  tamamlandığını ifade eden mevcut Başkan Daniyel Mercan, “İyi Parti’yi
 Tarsus’ta daha da büyütebilmek için yeni dönemde de  başkanlık görevine talibim” dedi.
İyi Parti İlçe Başkanı Daniyel Mercan, “Geçmişte muhtarlık görevinde bulundum. Muhtarlar Dernek Başkanlığı, İl Genel Meclis üyeliği, Encümen Üyeliğinde bulundum. 2018 Ekim ayında atandığım İyi Parti ilçe başkanlığında, partimizin büyümesi, iktidara gelebilmesi için ekip arkadaşlarımla birlikte canı gönülden çalıştık. Atanarak geldiğim bu görevime delegelerimizin oyuyla seçilerek devam etmek istiyorum. 
Geçmiş yıllarda seçilerek geldiğim birçok görevde olduğu gibi, İyi Parti İlçe Başkanlığında toplumumuza faydalı hizmetler sunmak için bulunuyorum. Pazar günü delegelerimizin çoğunlunun oyuyla yolumuza emin adımlarla devam edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.
Başkan Daniyel Mercan, Delege seçimlerini en şeffaf şekilde yaptık ve 401 delegemizi belirledik. Heyecanımız var, iyi bir ekibimiz var. Parti tabanından da aldığımız güçle iktidar ateşini Tarsus’tan yakacağız, “Hedefimiz İyi Parti’yi iktidara getirmektir” dedi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar