İYİ PARTİ TARSUSTA KONGRE YAPTI, BAŞKAN DEĞİŞMEDİ

İYİ PARTİ TARSUSTA KONGRE YAPTI, BAŞKAN DEĞİŞMEDİ
İyi Parti Tarsus  İlçe kongresi dün yapıldı.
3 adayın yarıştığı kongrede mevcut  Başkan Daniyel Mercan tekrar seçildi.
       Aşiyan 1 Düğün Salonunda saat 10.00’da gerçekleştirilen kongreyle tekrar seçilen Başkan Daniyel Mercan, “İyi Parti’yi  Tarsus’ta daha da büyütebilmek için yeni dönemde
 başkanlık görevine devam yetkisi veren herkese teşekkür ederim ‘ dedi.
       İyi Parti İlçe Başkanı Daniyel Mercan, “Geçmişte muhtarlık görevinde bulundum. Muhtarlar Dernek Başkanlığı, İl Genel Meclis üyeliği, Encümen Üyeliğinde bulundum. 2018 Ekim ayında atandığım İyi Parti ilçe başkanlığında, partimizin büyümesi, iktidara gelebilmesi için ekip arkadaşlarımla birlikte canı gönülden çalıştık. Atanarak geldiğim bu görevime delegelerimizin oyuyla seçilerek devam yetkisi aldım. Teşekkür ederim’ dedi.
        Başkan Daniyel Mercan, Delege seçimlerini en şeffaf şekilde yaptık ve 401 delegemizden378 kişi oy kullandı. Şahsıma 184, Ahmet Kanbur’a 178 oy ve Nilgün Oktan Dilki’ye 14 o çıktı. Bir oy geçersiz çıktı’ dedi. Hedefimiz İyi Parti’yi iktidara getirmektir” dedi.
      Kongreye İyi Parti Mersin Milletvekilleri Behiç Çelik, Hakan Zeki Sıralı, il ve ilçe başkanları, Mersin Büyükşehir Eski Belediye Başkanı ve İYİ Parti GİK üyesi Burhanettin Kocamaz, CHP İlçe Başkanı Ozan Varal ve siyasi parti temsilcileri ile delegeler katıldı.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar