MEŞOT DEZENFEKTE EDİLİYOR


Büyükşehir Belediyesi, Koronavirüs’e karşı kent genelinde dezenfeksiyon çalışmalarını
 sıkı bir şekilde sürdürüyor.
Büyükşehir ekipleri, salgından dolayı şehirlerarası seyahatin arttığı son günlerde MEŞOT’ta yoğun
 bir şekilde dezenfekte çalışmaları yürütüyor.
MEŞOT içerisinde bulunan 5 bin 888 metrekare kapalı alan ve müştemilatta
dezenfekte işlemi yapılıyor.
Büyükşehir, ayrıca kendi bünyesinde hizmet veren kafeleri ve siyasi partilerin Mersin İl Başkanlık binalarını da dezenfekte ederek, ilaçlıyor.
Mersin Büyükşehir Belediyesi, tüm dünyaya yayılan Koronavirüs’e karşı kent genelinde dezenfeksiyon çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. Büyükşehir ekipleri, Koronavirüs salgınından dolayı şehirlerarası seyahatin arttığı son günlerde Mersin Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde (MEŞOT) yoğun bir şekilde dezenfekte çalışmaları yürütüyor.
Vatandaşların salgın dolayısıyla şehir değiştirmek amacıyla her zamankinden daha sık ziyaret ettiği, gün içinde binlerce yolcuyu uğurlayan ve ağırlayan MEŞOT, Büyükşehir Belediyesi Engelliler ve Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen titiz çalışmalarla dezenfekte ediliyor.
5 bin 888 metrekarelik kapalı alan dezenfekte ediliyor
MEŞOT içerisinde bulunan 5 bin 888 metrekare kapalı alan ve müştemilatta dezenfekte işlemi yapılıyor. Aynı zamanda otobüs seferleri 30 dakikalık rotalara düşürüldü. Ayrıca, MEŞOT’ta  Büyükşehir ekipleri tarafından vatandaşlara ve esnafa Koronavirüs’e karşı alınan tedbirler anlatılarak, gerekli açıklamalar yapılıyor. 
Kafeler de dezenfekte ediliyor
Engelliler ve Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, ayrıca Büyükşehir bünyesinde vatandaşlara hizmet veren kafeleri de Koronavirüs’e karşı dezenfekte ederek, ilaçlama çalışması gerçekleştiriyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar