SS 12 NOLU KOOPERATİF BAŞKANI FATİH YALÇIN’’ ‘’VİRÜSE KARŞI ARAÇLARIMIZDA HER TÜRLÜ TEDBİRİ ALDIK. ARAÇLARIMIZ HERGÜN İÇ- DIŞ DEZENFEKTE EDİLİYOR.YOLCULARIMIZ MÜSTERİH OLSUNLAR’’


Toplu taşıma araçlarında corona virüse  karşı tedbirlerin artırılması ve dezenfekte  edilmesi  yönündeki  haberimiz üzerine  bir açıklama yapan 12 Nolu Kooperatif Başkanı  Fatih Yalçın ‘’ Vatandaşlarımız müsterih olsunlar. Araçlarımızda her türlü tedbiri aldık almaya da devam ediyoruz’’ dedi.
Virüsün  yayılmaya  başladığı  ilk  günden   itibaren  her türlü tedbiri aldıklarını belirten  Kooperatif Başkanı  Fatih  Yalçın:  ‘’Tarsus  SS 12 Nolu Kooperatif  olarak  virüsün yayılmaya başladığı  günden  bugüne  Tarsus’ta  her türlü  önlemimizi aldık. Bütün  araçlarımız (oturma yerleri ve tüm temas noktaları dahil ) iç ve dış  olmak  kaydıyla dezenfekte  edilmektedir.  Tarsus halkı  müsterih  olsun. Gönül rahatlığı ile  araçlarımızda yolculuklarını yapabilirler. Virüs tehdidi  ortadan kalkana kadar  aldığımız tedbirlerin ve  dezenfekte  işlemlerinin devam edeceğinin bilinmesini isteriz’’ dedi.


Yorum Gönderme

0 Yorumlar