LÜTFİ ELVAN, MTSO MECLİS ÜYELERİ İLE GÖRÜŞTÜ


LÜTFİ ELVAN İLE MTSO) MECLİS ÜYELERİ
VİDEOKONFERANS YOLUYLA GÖRÜŞTÜ
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mersin Milletvekili  Lütfi Elvan ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) meclis üyeleri videokonferans yoluyla bir araya geldi.
MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol, Mersin Sanayici ve İş İnsanları Deneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ve sektör temsilcilerinin katılım gösterdiği toplantıda pandemi sürecinde Mersin iş dünyası ile kentin genel sorunlarının konuşuldu.
Toplantıda konuşan MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Pamukluk Barajı, OSB otoyol bağlantı kavşağı, Tarım ve Orman Bakanlığında onay bekleyen 1/5000'lik kent planları, Mersin-Tarsus arasına 22 kilometre uzunluğunda çevreyolu ihtiyacı ve kentte yapılması planlanan polipropilen tesisi gündeme taşıdı.

Başkan Hasan Engin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda açıklamalarda bulunan TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mersin Milletvekilimiz Sayın Lütfi Elvan, Başkan Engin ile sürekli irtibat halinde olduklarını ifade ederek, kent problemlerini her platformda dile getiren Engin’e teşekkür etti.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar