MUHTAR RUHİ GÜNGÖR, ÖRNEK BİR DAVRANIŞA İMZA ATTITARSUS ŞEHİTLER TEPESİ MAHALLESİ MUHTARI
 RUHİ GÜNGÖR, ÖRNEK BİR DAVRANIŞA İMZA ATTI.
Ruhi Güngör, muhtarlık maaşının 1 aylığı ile gıda 
kolisi alarak, mahallesinde ihtiyaç sahibi olan ailelere dağıttı.
 
Tarsus merkezde yer alan en büyük mahallelerden biri olan Şehitler Tepesi’nde daha önceden belirlenen ailelere dağıtılmak üzere 1 muhtarlık maaşı ile gıda kolisi alan Ruhi Güngör, kolileri ailelere ulaştırdı.
 
Zor olan yaşam koşullarının koronavirüs salgını nedeniyle daha da ağırlaştığını ifade eden Muhtar Ruhi Güngör, “Elimden geldiğince mahallemizde ihtiyaç sahibi olan insanlarımıza yardımlarda bulunuyorum. Maalesef ki son 3 ayda birçok insanımız salgından dolayı evlerinde kaldığından dolayı, ekonomik olarak daha da zorlanmaya başladılar. Bunu bildiğim için, imkanlarım ölçüsünde temin ettiğim gıda kolileri, vatandaşlarımıza ulaştırdım” dedi.
 
Bazı hayırseverlerin, muhtarlığa gelerek çeşitli tarım ve gıda ürünlerini vatandaşlara dağıtılmak üzere kendilerine dağıtıldığını ifade eden Ruhi Güngör, “Dayanışma duygusunun daha da arttığı bu dönemde birçok hayırseverimiz, vatandaşlara dağıtılmak üzere muhtarlık binamıza çeşitli tarım veya gıda ürünü getiriyor. Bizde kendi imkanlarımızla bunu seve seve dağıtıyoruz” diye konuştu

Yorum Gönderme

0 Yorumlar