DERYA ÖZİNÇ BOZDOĞAN AÇIKLAMA YAPTI


DERYA ÖZİNÇ BOZDOĞAN AÇIKLAMA YAPTI
 SOSYAL MEDYA HESABINDAN EŞİ HALUK  BOZDOĞAN İLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ.
Derya Özinç Bozdoğan , eşi belediye başkanı Haluk Bozdoğan’ın sağlık durumu  ile ilgili açıklama Yaptı
‘’Eşimin rahatsızlığından dolayı arayan ,mesaj  gönderen herkese teşekkür ederim . Az önce
benim ve kızımın testinin negatif çıktığını öğrendim .’’ diyerek bilgi  verdi.
Açıklama şöyle:
‘’İkamet ettiğimiz Panorama sitesi D blok sakinleri komşularımın tedirgin olmamaları ve başkalarına bulaştırmama adına verdiğimiz ortak kararla eşim belediye misafirhanesinde tedavi süreci için karantina altına alınmıştır .
Sevgili komşularım , hiçbirinizin saçının teline birşey olmasını istemeyiz . Sizinle karşılaştığında gördüğünüz gibi Haluk bey asansörü kullanırken çok hassas davranmış maskesini ve eldivenini takmayı ihmal etmediği gibi o an elinde eldiven yoksa dahi araba anahtarıyla düğmelere basmıştır . Covid tespitinden sonra asansör ve merdiven daireleri dezenfekte edilmiştir . Ayakta tedavi sürecinde hergün sağlık personelinin serum bağlanması ve kontrollerin yapılması için sırf sağlık personelinin evimize gelmesiyle oluşacak riski de ortadan kaldırdık .
Eşimin şu an sağlık durumu iyiye gittiğini yine de 14 gün sürenin atlatılması gerekiyor . Farkında olalım olmayalım Corona virüsüne yakalanmış ve bağışıklık kazanmış olabiliriz . Yani Kişinin bağışıklık sistemine bağlı olarak ayaktada geçirilmiş olabilir . Örneğin her yemeğimde limonu fazla tüketmiş olmam beni farkında olmadan virüsten korumuş olacağını düşünüyorum . Lakin maske takmayı , sosyal mesafe ve temizlik kurallarına uymayı ihmal etmedik ,etmeyelim .
Eşimin sağlık problemlerinde bizi hiç yalnız bırakmayan Dr . Musa Atay dostumuza , görevli 3 arkadaşımıza çok teşekkür ederim . ''


Yorum Gönderme

0 Yorumlar