GÜLNAR BELEDİYESİNDEN HAYATA DOKUNAN HİZMETLER


Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR’ın talimatları doğrultusunda Gülnar Belediyesi Çanakkale Şehitleri Sosyal Yardım İşleri ve Nar Çiçeği ekibi tarafından yapılan çalışmalar sonrası Gülnar ilçesi Sipahili Mahallesinde ikamet eden, yatalak hastamıza Aydıncık Devlet Hastanesinden temin edilen hasta yatağı ve Belediyemizce temin edilen havalı hasta yatağı Sosyal Yardım İşleri ekibince teslim edildi.
Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR yaptığı açıklamada, teknik projelerin yanı sıra sosyal projelere de büyük önem verdiklerini söyledi.
Başkan ÜNÜVAR, "Gülnar Belediyesi olarak toplum sağlığına büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda projeler üretiyoruz. Bu kapsamda yatalak hastalarımızı da unutmadık. İstenilen şekilde yatış imkanı sağlayan modern hasta yatağı ve oluşabilecek yatak yaralını önleyen havalı yatak ile hastalarımız daha rahat edecek. Belediye olarak sağlığa olan hizmetlerimize ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmaya devam edeceğiz.  Bu vesile ile bu yardımda emeği geçen hayırsever tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar