ÖZSU’DAN GEÇMİŞ OLSUN DİLEĞİTADER GENEL BAŞKANI SEMİH  ÖZSU’DAN GEÇMİŞ OLSUN DİLEĞİ
Ankara TADER Genel Başkanı Semih Özsu,  Tarsus Belediye Başkanı Dr.Haluk Bozdoğan’ın  rahatsızlığı nedeniyle Geçmiş Olsun mesajı yayımladı…
Semih Özsu mesajında;’’Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınından ülkemizde,diğer dünya ülkeleri gibi etkilenmiştir. Devlet, millet işbirliği ile bu pandemi sürecini en az kayıpla atlatmak için Devlet yetkililerimiz,sağlık çalışanlarımız, mülki idareler ve yerel yönetimler canla başlafedakârca canları pahasına mücadele etmektedir.
Diğer ülkelere kıyasla, çok başarılı yürütülen bu çalışmalara millet olarak bizleren büyük katkıyı tedbirlere uyarak verebiliriz. Her birey kendini tedbirlere uymaya zorunlu hissetmelidir.
Böylesine zorlu bir süreçte diğer yetkililer gibi, Tarsusluların yaşamını kolaylaştırmak için çaba sarf edenTarsus Belediye Başkanımız Sayın Dr.Haluk Bozdoğan’ın,Covid-19 testlerinin pozitif çıkmış olduğunu büyük bir üzüntü ile öğrendik.
BaşkanımızaTADER ve Ankara’da yaşayan Tarsuslular adınageçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bu virüsü yenerek bir an önce sağlığına kavuşmasını, tekrar aramızda olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyoruz. Dualarımız Başkanımız ve tüm şifa bekleyen hastalarımız için.
Bu vesileyle, bu salgının ciddiyetine bir kez daha dikkat çekmek istiyoruz. Sevenlerimiz ve sevdiklerimiz için tedbirlere uyalım. Devletimizin bütün unsurlarıylafedakârca verdikleri mücadeleye saygı duyalım, emekleri heba etmeyelim. Tedbiri elden bırakmayalım.Sorumluluk hepimizindir.

Bu salgından hep birlikte el ele vererek kurtulmamız dileğiyle, sağlıklı günler diliyoruz’’ dedi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar