TARSUS BELEDİYESİ, ÇİFTÇİLERE VE DAR GELİRLİ AİLELERE YARDIM ELİNİ UZATMAYA DEVAM EDİYOR


Tarsus Belediyesi, pandemi süresince çiftçilerden satın aldığı mahsulleri halkın sofrasına ulaştırmayı sürdürüyor.
Tarsus Belediyesi, çiftçinin tarlasında kalan ürünleri satın almaya devam ediyor. Her gün farklı bir mahallede vatandaşlarla buluşan Tarsus Belediyesi ekipleri, sebze ve meyvenin yanı sıra erzak yardımında da bulunuyor. Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, personellerle birlikte Fahrettin Paşa Mahallesi’nde kapı kapı gezerek, dar gelirli ailelere yardım eli uzattı.
Yardım dağıtımında önce belediye personellerine seslenen Başkan Bozdoğan, her kesime eşit davranılmasının altını çizdi. Bozdoğan, “Dağıtım yaparken herkese fakire, fukaraya, yoksula eşit bir şekilde dağıtacaksınız. Sizlerden ricam budur. Benim sizden bir farkım yok. Siz ne kadar çok çalıyorsanız bende o kadar çalışmak zorundayım. Biz halkımızın için, hizmet etmek için varız. Bu dönem çok ciddi bir dönem daha bitmedi bu dönem. Bir yıl kadar devam edecek bir süreç, bu süreçte hepinizin çok sağlıklı olmasını da istiyorum” dedi.
Başkan Bozdoğan son olarak sözlerini şu şekilde ifade etti; “Unutmayın ki buradaki her şey halkındır, halkın olanı da halka vereceksiniz”

Yorum Gönderme

0 Yorumlar