TARSUS CHP’DEN DİĞER SİYASİ PARTİLERE ZİYARETLER


CHP Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, güçlü devlet olabilmenin en önemli şartlarından birinin güçlü demokrasiye sahip çağdaş hukuk devletinin gereklerini yerine getirmekten geçtiğini kaydederek, “Halk iradesinin en adil şekilde yansıdığı demokratik bir Meclis’e sahip olmak, hepimizin ortak arzusudur” dedi.
Göreve geldiği günden bu yana toplumun tüm kesimleriyle diyalog kuran, kent sorunlarının ortadan kalkması adına birçok kurum ve kuruluşla istişare halinde bulunan CHP Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal ve yönetim kurulu arkadaşları, siyasi parti ilçe başkan ve yöneticilerine ziyaretlerde bulundular.
CHP İlçe Başkanı Ozan Varal;
İyi Parti Tarsus İlçe Başkanı Daniyel Mercan,
Yeniden Refah Partisi Tarsus ilçe Başkanı Hüseyin Toprak,
Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Hikmet Arık ve
Halkların Demokratik Partisi İlçe Başkanı Bekir Anaçkaya ve parti yöneticilerine ziyaretlerde bulundu.
CHP İlçe Başkanı Av. Ozan Varal ziyaretler sırasında yaptığı konuşmada özellikle
“Tarsus” vurgusunda bulundu.
Başkan Varal, “Bizim için öncelikli olan hepimizin yaşadığı güzel kentimiz Tarsus’a hizmet etmektir. Tarsus ‘ta tüm siyasi partilerle diyalog içinde, başka bir bakış açısı oluşturmak istiyoruz. Bu noktada siyasi partilerimizin ilçe örgütlerinin önemli olduğunu biliyoruz.  Farklı görüşlere sahip olsalar da siyasi partilerimiz, son yıllarda maalesef ki yıpratılmaya çalışılan demokrasimizin olmazsa olmaz renkleridir. Bu renklerin, ülkemizin zenginliği olduğunun bilincindeyiz. Geldiğimiz noktada isteğimiz halk iradesinin en adilane şekilde yansıdığı demokratik bir Meclis’e sahip olmaktır. Sadece parlamento da mecliste üyesi bulunan partiler değil, bütün partilerin tümüyle aktif bir süreçte olması demokrasi sürecine ciddi bir katkı sunacaktır” diye konuştu.
Başkan Ozan Varal, “Cumhuriyet Halk Partisi Tarsus İlçe örgütü olarak değerli ilçe başkanlarımızla bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduk. Karşılıklı bayram kutlamasında bulunduk. Ziyaretlerimizin bundan sonra ki süreçte de devam edeceğini belirtmek isterim” ifadelerini kullandı.
CHP İlçe Başkanı Av. Ozan VARAL İlçe kongresi seçim sürecinde ve seçildikten sonra siyasi partilerin ilçe başkanlarını zaman zaman ziyaret edip görüşlerini alacağını defalarca açıklamıştı.Yorum Gönderme

0 Yorumlar