TARSUS TİCARET BORSASI’NIN ELEKTRONİK SATIŞ SALONU HAZIR


TARSUS TİCARET BORSASI’NIN ELEKTRONİK  SATIŞ SALONU  HAZIR
Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TÜRİB ) Acenteliği  konusunda da uygulama konularının ve Elektronik  Satış Salonu işleyişi konuları gerçekleştirilen ziyarette paylaşıldı.
 
Tarsus Ticaret Borsası’nın Elektronik Satış salonu ve elektronik satış sisteminin uygulamaları üzerine Ceyhan Ticaret Borsası ziyaret heyetine yapılan sunumda, elektronik satış salonunun genel işleyişi anlatıldı.
 
Tarsus Ticaret Borsası Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk (TTBLİDAŞ) hakkında da bilgilendirme yapılan ziyaret heyetine tesis gezdirilerek lisanslı depoculuk çalışmaları anlatıldı. Kısa bir süre içinde faaliyete geçecek olan lisasnlı depo işletmesi ile ilgili ziyaret heyetinden gelen sorular cevaplandırıldı.
 
Ceyhan Ticaret Borsası ziyaret heyeti, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Seçer’ i de iş yerinde ziyaret etti.
 
Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yrd. Ali Seçer nazik ziyaretlerinden dolayı Ceyhan Ticaret Borsası Genel Sekreterine ve beraberindeki Borsa heyetine teşekkür etti.
 
Ziyarete Genel Sekreter Yeliz Aydar, Tescil memuru Refa Çil, Muamelat memuru Mutlu Gencer  , Borsa Genel Sekreteri Hasan Şanlı ,Yönetici Asistanı ve TÜRİB Acente yetkilisi Ezgi Fındık Güngör katıldı

Yorum Gönderme

0 Yorumlar