Tarsus TSO’da online eğitimlere devam


Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine daha kaliteli hizmet sunumu için eğitimlerine online olarak devam ediyor. Üye ve personel eğitimleri ve bilgilendirme toplantıları uzaktan webinar aracılığıyla düzenleniyor.
Tarsus TSO’da pandemi ile birlikte eğitim ve bilgilendirme toplantılarının kesintiye uğramaması ve hizmet akışının devamlılığının sağlanması için uzaktan eğitim ve bilgilendirme seminerleri düzenlenmeye devam ediyor. Hem üyelere hem de personele yönelik gerçekleştirilen eğitimlerde gündeme yönelik konular ve yeni uygulamalar hakkında katılımcıların bilgi sahibi olması amaçlanıyor.

Tarsus TSO personeli en son kapasite raporu ve yerli malı belgeleri ile ilgili sanayi bilgi sistemi eğitimi ve harç takip sisteminde sanal pos uygulamasına geçilmesine yönelik Mersis sisteminde e-belge yaygınlaştırma eğitim toplantılarına katılım sağladı. Gerek Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) gerekse Oda tarafından organize edilen eğitim ve bilgilendirme toplantılarıyla daha kaliteli hizmet hedeflenerek, Haziran ayında da eğitimlerin süreceği bildirildi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar