VAHAP SEÇER, TARSUS'TAYDI


MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI 
VAHAP SEÇER “ TARSUS BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ”
Seçer “Bizi hizmetten kimse alıkoyamaz. Yeter ki sizler bize destek olun desteğiniz devam etsin. Son anketlerde her 100 kişiden 73’ü bize destek verdi.” dedi.
..
Tarsuslu olan hemşehrimiz  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı    Vahap Seçer,  önceki gün  Tarsus CHP teşkilatını ziyaret etti.
Önce kent girişindeki  Yeni Toptancı halini ziyaret ederek buradaki hal esnafı ile görüşen ve sorunlarını dinleyen Seçer, daha sonra CHP ilçe binasına geldi.
Beraberinde , Mersin Büyükşehir Tarsus Koordinasyon Birimi Sorumlusu Ali  Boltaç  ve bazı Tarsus Belediye Meclis Üyeleri ile ilçe örgütünü ziyaret eden Seçer’i, ilçe başkanı Av. Ozan Varal karşıladı. Partilileri selamlayarak ilçe binasına çıkan başkan Seçer, daha sonra toplantı salonunda partililer ve basın ile bir araya geldi.
Tarsus ilçe başkanı Ozan Varal’ın hoş geldiniz konuşması yaparak  “Benim ve çalışma arkadaşlarımızın, partililerimizin tek beklentisi partimizin daha iyi duruma gelmesi, yerel seçimlerdeki başarıyı artırarak genelde partimizi iktidara taşımaktır. CHP huzur, barış ve demokrasinin hakim olduğu bir siyaset tarzıyla siyaset yapılan, birikimli ve liyakatli kadroların bir arada olduğu bir parti olduğumuzu topluma göstermek,  bizi halk nezdinde doğru ve en iyi şekilde yansıtacak imajı halk nezdinde oluşturmak durumundayız. bu çerçevede Tarsus genelinde gitmedik  köy, mahalle ve sokak bırakmayacağız demiştik . Bunun için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz “ dedi.
 Daha sonra söz alan Seçer şunları söyledi:
“Tarsus, Mersin’in en büyük ve en önemli ilçelerinin başında geliyor. Tarsus bizimde gözbebeğimizdir. Bu nedenle tüm ilçelerimize yaptığımız hizmetler gibi Tarsus’a da hak ettiği hizmetleri yapmanın çabası içindeyiz. Koronavirüs salgını nedeniyle bir süre insanlar sıkıntı yaşadı. Biz belediye olarak insanlarımızın sıkıntılarını aşmaları için yanlarında olduk ve elimizden gelen desteği verdik. 1 Haziran tarihi itibariyle normalleşme sürecinde çalışmalarımıza hız verdik.Rutin işler yanında yeni projelerimize yeniden başladık. Mersin genelinde bugüne kadar 21 bin 500 ton sıcak asfalt döktük,  810 kilometre yol ağı sorumluluğumuz var. Tarsus’ta da  eskiden köy denilen mahalleler ve  eski beldelerde de hizmet veriyoruz.  Yenice’nin kanalizasyon  işine başladık Atgirmez bölgesinde inşaatlar devam ediyor. Şahin ve kavaklı mahallelerinde yağmur suyu tahliye kanalları inşaatı sürüyor’

Yorum Gönderme

0 Yorumlar