Haluk Şaş Tarsus’ta Sahne Aldı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nın il genelinde her hafta sonu gerçekleştirdiği sosyal mesafeli konserleri devam ediyor. Renkli görüntülere sahne olan konserler kapsamında bu kez Haluk Şaş, Tarsus’ta sahne aldı.
 Büyükşehir Belediyesi’nin, “Konserlerle Mersin Cıvıl Cıvıl” sloganıyla, yeni normalleşme sürecinde merkez ve diğer ilçelerde düzenlediği kültür sanat etkinlikleri kapsamında Haluk Şaş, Tarsus Kültür Park içinde şarkılarını seslendirdi.
 Konserde Özgür Kayhan’da, grubuyla birlikte dans gösterisi sundu.
 ‘Sandalyeni kap gel’ sloganıyla yapılan çağrıya uyan ve sandalyesini alıp gelen vatandaşların yanı sıra, konsere katılım gösteren birçok kişi, çimlerin üzerinde oturarak eğlenceli şarkılara eşlik ettiler.
 Mersin Büyükşehir Belediyesi İmar A.Ş. Genel Müdürü Ali Uyan, konserde yaptığı selamlama konuşmasında, performanslarından dolayı Haluk Şaş’a ve Özgür Kayhan’a teşekkür etti.
 Ali Uyan, “Sanat; dostluğun, sevginin, hoşgörünün, barışın ve kardeşliğin kapısıdır. Mersinimiz de, Tarsusumuz da böyle bir kapıda bizleri buluşturduğu için, bu olanakları sağladığı için Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Vahap Seçer’e teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar