TADER BAŞKANI SEMİH ÖZSU’DAN KINAMAKısa adı TADER  olan Aknara Tarsuslular Derneği Başkanı Semih Özsu’dan kınama
Son Başbakanımız Sn. Binali Yıldırım'ın değerli eşi Semiha Hanımefendi'ye yönelik seviyesiz bir paylaşımda bulunan Levent Özeren'i esefle kınıyorum.
Sadece bu ahlaksız açıklamayı değil, bu ve bunun gibi kişiliği bozuk kimselerin aileler üzerinden yaptığı, ahlaki değerlerimizi yok sayan hertürlü ahlaksız söylemlerin hepsini kınıyorum.
Ayrıca bu zavallı şahıs, Semiha hanımefendinin yüreğindeki güzelliği, yaptığı iyilikleri bilse insanlığından utanır diyeceğim ama, bu şahısta zaten utanma duygusu olsa, sözde siyaset yapmak için insanların mahremine, ailesine laf söylemez.
Birde Milletvekili A. Adayı olmuş, neyseki mensubu bulunduğu parti bu seviyesiz zatı aday yapıpta Milletvekili olmamış, umarım bu ahlaksız açıklamadan sonrada mensubu olduğu parti ihraç edilmesine de karar alır, yapması gerekende budur zaten.
Siyaset uğruna veya siyaseti kullanarak ahlaksızca açıklamalar yapan bu kişiler, hukuk önünde hak ettiği en ağır cezayı almalıdır.
Siyasi Parti Liderlerine düşen görev ise bu ve bunun gibi açıklamalar yapan ahlak yoksunu insanların siyaset yapmasını engellemektir.
Ne yazıkki,son zamanlarda sosyal medya üzerinden böylesine ahlaksız söylemler, sahte hesaplarla yapılan iftira ve hakaretler çoğalmıştır.
Bu nedenle sosyal medya üzerinden yapılan bu hakaretlerin son bulması için alınması gereken her türlü yasal kararlar alınmalı ve desteklenmelidir.''

Yorum Gönderme

0 Yorumlar