UFUK CAVLI, TARSUS FİNAL OKULLARININ BASIN DANIŞMANLIĞINA GETİRİLDİ


Tarsus Basın Mensupları Derneği kurucularından gazeteci-yazar Ufuk Cavlı, merkezi Tarsus’ta bulunan Final Okullarının basın danışmanlığı görevine getirildi.
Başarılı bir gazetecilik dönemiyle birlikte, radyo ve televizyon programlarıyla medya sektörünün önemli isimlerinden birisi olan Cavlı, Final okullarının haber, kampanya ve etkinliklerinin duyurulması, basınla ilişkiler, kurumsal imaj medya çalışmaları gibi konularda danışmanlık yapacak. Gazeteci kimliğinin yanı sıra ‘Darbe Notları’ ve ‘Millete Mektuplar’ adında iki de kitabı bulunan Ufuk Cavlı, 40 yıldır eğitim sektörünün öncü kuruluşu olan Final Okullarına yeni bir vizyon kazandırmak için çaba sarf edecek.
Eğitim kurumlarının çok önemli yaşam alanları olduğuna vurgu yapan Cavlı konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Öğrencilerimizin ve ailelerin geleceğini doğrudan etkileyen eğitim kurumları, tüm gün çocuklarımızın zaman geçirdiği çok önemli bir yaşam alanıdır. Sınav başarısı için yaşamda da başarı kazanmak isteyen çocuklarımıza doğru bir yön çizmek isteyen okulumuzun sesini daha iyi duyurabilmek istiyoruz. Zaten Tarsus Final Okulları çok iyi bildiğim ve başarılarına yakinen tanık olduğum bir okul. Biz sadece bu başarıyı daha görünür kılmak için çalışacağız. Bu ailenin içerisinde olmaktan dolayı çok mutluyum” dedi.


Yorum Gönderme

0 Yorumlar