ARDA LGS DE TARSUS’UN BİRİNCİSİ

Daha önceleri girdiği deneme sınavlarında sayısız birincilikleri olan Arda Erol bu kez son yapılan LGS sınavında da başarılarını katlayarak Tarsus birincisi oldu.
Şehit Yurdakul Alcan orta okulunun başarılı öğrencisi Arda Erol, hem okulunun hem de ailesinin yüzünü güldürerken Tarsus'un da gururu oldu.
Erol ailesi başarılı çocuklarının Ankara Fen Lisesi’ne kaydını yaptırarak ona daha iyi bir eğitim imkanı hazırlamanın çabasını veriyor.
Baba Yunus Erol,”Arda’nın başarısından gurur duyuyoruz. Zaten sevgili Ardamızın birinci olma alışkanlığı vardı bu kez de yine başardı. Şimdi Ankara Fen Lisesi’nde aynı başarıyı devam ettireceğini umuyor ve bekliyoruz” diye konuşurken, Anne Firdevs Erol ise ”oğlum daha ilkokul yıllarında zeki bir çocuk olduğunu kanıtladı. Tarsus’ta bulunan ve  sadece zeki ve başarılı öğrencilerin alındığı Bilim Sanat okuluna da gönderiyorduk.İnşallah bundan sonra da başarıları artarak devam edecektir.Oğlumuzun eğitimi için bütün çabamızı göstereceğiz. Annesi olarak ben de oğlum Arda ile gurur duyurum “dedi.
Arda ise her zamanki soğukkanlılığı ile gururlanıp kibirlenmeden ,”ne var ki bu kadar abartacak” diyerek sakin ve mütevazılığını bir kez daha ortaya koydu.
Biz de Arda ile gurur duyuyor ve başarılı nice eğitim yılları diliyoruz.


Yorum Gönderme

0 Yorumlar