EMNİYET MÜDÜRÜNE MAVİ VATAN ZİYARETİ


. Vatan Partisi 81 ilde bu emperyalist cepheye karşı  vatandaşları ve çeşitli kurumları uyarmak amacıyla
“Mavi Vatan Geleceğimizdir” kampanyası başlattı.
Bu amaçla 81 ilde binlerce kurum, kuruluş ve şahsiyet ziyaret edildi.
Başını Fransa, Amerika, İsrail ve Yunanistan’ın çektiği şer cephesi Doğu Akdeniz’de, Türkiye’nin haklarını kullanmasını engellemeye çalışıyor ve çeşitli kışkırtmalara başvuruyor.
Mersin’de de birçok kurumu ziyaret eden Vatan Partisi Mersin il örgütünün ziyaret ettiği kurumlardan birisi de Mersin Emniyet Müdürlüğü oldu.
Vatan Partisi Mersin il Başkanı Ali Rıza Taşdelen konu ile ilgili şunları söyledi “İl sekreteri Cesur Yılmaz, İl Saymanı Zeynep Burkan ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Şenay Karaşahinoğlu ile birlikte Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne’yi makamında ziyaret ettik. İl Emniyet Müdürümüze “Mavi Vatan Geleceğimizdir” çalışması ile ilgili bilgi verdik. Ayrıca çerçevelettiğimiz “Mavi Vatan Geleceğimizdir” afişini sayın müdürümüze hediye ettik. Ayrıca Mersin’in sosyal ve kültürel durumundan asayişine, Kovid-19 salgınına karşı mücadeleden Mavi Vatan konusuna kadar birçok konuda görüş alışverişinde bulunduk. İl Emniyet Müdürümüz Mehmet Şahne’ye heyetimize gösterdiği ilgi ve sıcak karşılamadan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.


Yorum Gönderme

0 Yorumlar