ENVER FİDANOĞLU BASINLA BULUŞTU
Tarsus’un sevilen simalarından ve renkli kişilerinden  Enver Fidanoğlu, Mersin’den davet ettiği Emlakçılar
Odası başkan ve yöneticileri ve basınla bir araya geldi.
Ayana Restaurantta basına ve Oda başkanı ile yöneticilerine kahvaltı ikramında bulunan Enver Fidanoğlu, gerek emlak sektöründe gerekse siyasi çalışmaları ile tanınıyor. İyi Parti Mersin il yönetiminde Basın sözcüsü olarak görev alan Fidanoğlu, Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Selim Madenli, Mersin Emlakçılar Odası Başkanı Mehmet Sinan Canpolat ve yönetim kurulu üyeleri ni ağırladı. Aynı davette Tarsus'taki basın mensupları ile kahvaltıda buluştu.
 Kahvaltı sonrası konuşma yapan Fidanoğlu  gazetecilerle bir araya gelerek emlak sektörün sorunlarını  aktardı.
Yine düne kadar Oda başkanlığı yapan Yavuz  Selim Madenli, toplantıda yaptığı konuşmada , Türkiye genelinde  emlakçılık sektörünün can çekiştiğini belirtti. Madenli, yeni çıkan Emlak yönetmeliğinin aslında yasa olarak çıkması gerektiğini söyledi. Korsan emlakçılara karşı yasanın çıkarılması gerektiğini vurguladı.
Mersin Emlakçılar Odasının yeni  Başkanı olan Mehmet  Sinan  Canpolat ise Türkiye'de tüm emlak odalarının ortak mutabakatı ile hazırlanan  ve ilgili bakanlıklara sunulan Emlak Danışmanlığı Yasa Taslağı'nın yasalaşmasını istedi.
Mersin Emlakçılar Odası Tarsus temsilcisi ve yönetim kurulu üyesi olan Fidanoğlu, kahvaltı davetine icabet eden Oda başkanı, yöneticileri ve basın mensuplarına teşekkür etti.Yorum Gönderme

0 Yorumlar