SEÇER TARSUS’TA MAHALLELERİ GEZDİ, HALKLA BULUŞTU

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, her hafta sonu mahalleleri ziyaret ederek, yurttaşların  sorunlarını dinliyor ve yerinde çözüme kavuşturuyor.

 Başkan Seçer, ziyaretlerini Tarsus İlçesi’ne bağlı Barbaros, Bahçe, Şahin ve Yeşil (Musalla)

Mahalleleriyle sürdürdü.

Seçer, kentin her noktasına gittiğini ve her mahalleye hizmetlerini adaletli bir şekilde ulaştırdıklarını söyledi. Muhtarların her zaman kendisine ulaşabildiklerini vurgulayan Seçer, mahallelerde sevinç gösterileriyle karşılandı. Mahalle muhtarları ise ilk defa bir büyükşehir belediye başkanının mahallelerine ayak bastığını söyledi.

 

Mahalle ziyaretlerinde Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e CHP Mersin Milletvekilleri Ali Mahir Başarır ve Alpay Antmen, CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, CHP Tarsus İlçe Başkanı Ozan Varal, siyasi partilerin ilçe temsilcileri, belediye meclis üyeleri, Büyükşehir ve Tarsus Belediyelerinin bürokratları ile çevre mahallelerin muhtarları eşlik etti.

 

“Herkes şundan emin; ayrım gayrım yapmayan bir Belediye Başkanı var”

 

Başkan Seçer, ziyaretlerine Barbaros Mahallesi’yle başladı ve mahalle sakinleri tarafından alkışlarla karşılandı. Barbaros Mahallesi Muhtarı Salih Başkan,  35 yıldır aynı mahallede yaşadığını ve ilk defa bir büyükşehir belediye başkanının mahallelerini ziyaret ettiğini söyledi.

 

Başkan Seçer, herkese eşit ve adaletli hizmet anlayışıyla çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini vurgulayarak, “Ben Anamur’a da gidiyorum, Mut’a da gidiyorum, Gülnar’a da gidiyorum, memleketim Tarsus’a da geliyorum. Bir kere herkes psikolojik olarak rahat. Herkesin yüzü gülüyor. Herkes emin. Şundan emin, ayrım gayrım yapmayan, yaradılanı yaradandan dolayı seven bir Belediye Başkanı var. Bundan emin insanlar. Kimsenin kuşkusu yok. Bu da beni mutlu ediyor” dedi.

 


 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar