TARSUS İDMANYURDU BASIN SÖZCÜSÜ CAN: "BODRUMSPOR GALİBİYETIYLE MORAL BULDUK"

 

HABER- (FIRATMAKTAY) Misli.com  Kırmızı Grup ekiplerinden Tarsus idmanyurdu Basın Sözcüsü Hakan Canan Can "Bodrumspor  galibiyetiyle moral bulduk. Yönetim kurulu  olarak Bodrumspor galibiyetinde Emeği geçen teknik ekip ve oyuncularımıza teşekkür ediyoruz"dedi.

Futbolun ciddi bir oyun olduğuna dikkat çeken Basın Sözcüsü Can, Bodrumspor karşısında ilk yarı sergiledikleri oyun anlayışını 90 dakikaya yayılması gerektiğine vurgu yaptı.

Tarsus idmanyurdu Basın Sözcüsü Hakan Canan Can,  Bodrumspor galibiyetiyle ilk iç saha galibiyetini Alarak moral bularak çıkış galibiyetini elde ettiklerini  kaydederek şunları söyledi:

Karacabey Belediyespor yol  kazasının ardından Bodrumspor galibiyetiyle moral bulduk.Bu mağlubiyeti de telafi ederek çıkış galibiyeti elde ettik. Bodrumspor galibiyetinde emeği geçen teknik ekip ve oyuncularımızı yönetim kurulu olarak kutluyoruz. Futbolumuzu skorsal farkla  önde olsakta bunu son düdüğe kadar sürdürmeliyiz. Sahada ciddiyetle mücadele vermeliyiz. Rakibimize, taraftarlarımıza ve  futbolseverlere saygı duymak mecburiyetimiz var.  Teknik ekibimiz gerekli uyarılarda bulunacaktır. Bodrumspor maçı geride kaldı. Salı günü deplasmanda  Kırşehir spor deplasmanına çıkacağız. Hedefimiz galibiyet. Teknik ekip ve oyuncularımıza güveniyoruz."


Yorum Gönderme

0 Yorumlar