TARSUSLU ŞAİRİN ESERİ “YASTIĞIMA AĞLADIM"A KLİP ÇEKİLDİ

Tarsuslu şair Ümran Yıldırım’ın yazdığı “Yastığıma ağladım” adlı şiire klip çekildi.

Şiiri  Tuncay Yalın, besteledi ve seslendirdi. Birde klip çekildi. Ümran Yıldırım klipte de rol aldı.

Konu hakkında açıklama yapan şair  Ümran Yıldırım ”Evet, dün gece yastığıma Ağladım! Ama sevinçten... “ diyerek şunları söyledi:

“Öncelikle bu süreçte ve her daim, her koşulda yanımda olan, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen değerli Eşim Tuncay Yıldırım'a şiirimi okuyup beğenen "bunu bestelemek istiyorum Ümran çok hoşuma gitti! diyerek hatta sonrasında, buna bir klip çekelim ve bu klipte neden sen oynamayasın? Oynamak ister misin?" teklifini bana sunan ve kırmayıp teklifini kabul ettiğim kıymetli ağabeyim Tuncay Yalın'a, güler yüzünü, güzel gönlünü, samimiyetini ve sıcakkanlılığını bizlerden esirgemeyen dünya tatlısı eşi sevgili Melek ablama, klip çekimlerinde bizleri yalnız bırakmayan ve heyecanıma ortak olan kıymetli arkadaşım Ömer Faruk Arlı ya kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.

Ayrıca, klibin yönetmeni İbrahim Şimşek  ve ekibi Ray prodüksiyona, kayıt, aranje ve mix' i üstlenen Emircan Korkmaz beye, DUY müziğe, kuaförüm Ali Galip Baran'a, makyözüm Eyüp Aydaşoğlu'na, klibin çıkacağını söylediğim ilk günden heyecanımızı, sevincimizi paylaşan büyük bir sabır ve ilgiyle takip edip bekleyen, güzel dilek, dua ve yorumlarını bırakan, güzel enerjilerini gönderen ve paylaşarak çoğaltan, emeğe, sanata değer veren destek olan siz güzel yürekli, yüce gönüllü, özel insanlara da kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.”

 

 


 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar