DEVA PARTİSİ TARSUS İLÇE YÖNETİM KURULU LİSTESİ BELLİ OLDU


Demokrasi ve Atılım Partisinin (DEVA) Ferhat Gündeş Başkanlığında oluşturulan Tarsus İlçe Yönetim Kurulu listesi belli oldu. DEVA Partisinin Tarsus ilçe yönetimi de Başkan Ferhat Gündeş gibi genç, başarılı ve çevresinde sevilen isimlerden oluştu.

Teşkilatlanma prensibi olarak daha önce bir siyasi partide görev yapmamış isimlere yer vermeye özen gösteren DEVA Partisinde, Başkan Gündeş tarafından oluşturulan Tarsus İlçe Teşkilatı, Genel Merkez tarafından onaylanan yönetim kurulu belgelerini kaymakamlığa teslim etti.

DEVA Partisi Mersin İl Başkanı Cenk Cenkcimenoğlu’n dan 26 Ekim tarihinde yetki belgesini alan Başkan Ferhat Gündeş “Tarsus halkına en iyi hizmeti verebilecek genç ve dinamik isimleri seçmek için 250’den fazla görüşme yaptık. Bu görüşmeler sonrasında ilçemiz Tarsus’un değerlerine ve demografik yapına özen göstererek yönetim listemizi oluşturduk. Partimizin tüzüğü gereği ilçe yönetim üyelerimizin yüzde 35’i kadın, yüzde 25’i ise genç üyelerden oluşturuldu. Çalışmalar doğrultusunda ilçe binamızı kiralayarak tadilat çalışmalarına başladık. En kısa sürede hazır olacak. Yönetim Kurulu listemizin de onaylanmasıyla birlikte Tarsus’umuzun sorunlarına DEVA olmak adına çalışmalara başlıyoruz. Görev alan arkadaşlarımız başta Tarsus ve kentimizin sorunları düşünerek çalışmalarını yürüteceklerdir. Kentimizin gerçek ruhu olan kardeşlik ve barış prensibini siyaset arenasında da göstermeye devam edeceğiz” dedi.

İŞTE YÖNETİM

Ferhat Gündeş başkanlığında oluşturulan Tarsus İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu:

İlçe başkanı- Ferhat Gündeş, Yönetim Kurulu Üyeleri; Fatma Yıldız, Haluk Barış Tuğrul, İbrahim Güçlü,

Gamze Öztemir Aydoğan, Abdulkadir Tufan, Fehamet Çıtak, Abdurrahim Denizedalan, Rıdvan Dal, Gönül Öz Yardımcı, Serdar Çelik, Figen Hazer, Şevki Yiğit Yılmaz, Okan Demirci, Suzan Doğan, Vedat Kılıç, Özgül Çelik, Erhan Bektaş, Ahmet Karadağlı, Hüseyin Küçükoğlu ve Ercüment Küçük.

Yedek üyeleri ise şu isimlerden oluştu:

Ebubekir Atım, Altan Erişikoğlu, Hatice Gönültaş, Semih Yüksel, Hakan Özer, Aydın Doğan, Volkan Kekik, Gökhan Bayram, Yunus Karaca ve Aykut Doğan. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar