GÜLNAR’LI KADINLAR TARAFINDAN ÖRÜLEN BERELER OPERASYON BÖLGESİNDEKİ ASKERLERE GÖNDERİLMEK İÇİN HAZIRLANIYOR


MHP Gülnar İlçe Başkanlığı ve Gülnar Belediyesinin organizasyonuyla başlatılan proje kapsamında Gülnar’lı gönüllü kadınlar tarafından örülen bereler operasyon bölgesindeki askerlerimize gönderilmek için hazırlanıyor. 

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığında toplanan 150 adet bere, üzüm, badem, ceviz, pekmez ve elmalar ile birlikte operasyon bölgesindeki askerlere gönderilecek. 
 Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığımız ve Gülnar Belediyemiz tarafından organize edilen projemiz kapsamında Gülnar’lı kıymetli kadınlarımız tarafından örülen el emeği göz nuru bereler askerlerimize gönderilmek üzere hazırlanıyor. Askerlerimize destek amaçlı göndereceğimiz üzüm, badem, ceviz, pekmez ve elmaların yanında onların soğuktan korunmaları için inşallah berelerimizi de göndereceğiz. 

Emek vererek projemize destek veren Gülnar’lı kadınlarımıza ve tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Allah askerlerimizin yar ve yardımcıları olsun” dedi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar