MHP TARSUS İLÇE TEŞKİLATI 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ NEDENİYLE ETKİNLİK YAPTI


MHP Tarsus İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları ile birlikte8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Teşkilat Binası'nda ve Yarenlik Alanı'nda etkinlik düzenledi. 

 Milliyetçi Hareket Partisi Tarsus İlçe Teşkilatı'nın Milliyetçi Hareket Partisi Tarsus İlçe Kadın Kolları ile birlikte düzenlediği etkinliklere MHPTarsus İlçe Başkanı Mehmet Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri,  Kadın Kolları Başkanı Fethiye Rüzgar ve Kadın Kolları Üyeleri katıldı. 

Emine Kuren'in haberine göre MHP İlçe  Binası'nda düzenlenen etkinlik öncesi Tarsus Ziraat Odası Başkanı Veyis Avcı'nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla hazırlattığı çiçek buketi Tarsus Ziraat Odası Başkan Danışmanı Bekir Sert tarafından MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Fethiye Rüzgar'a takdim edildi. Teşkilat binasında düzenlenen etkinlikte İlçe Başkanı Mehmet Çelik ve Kadın Kolları Başkanı Fethiye Rüzgar, kadının sosyal, siyasal ve ekonomik hayattaki yeri ve önemini anlatarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı. 

 İlçe Başkanı Mehmet Çelik'in kızları tarafından hazırlanan el emeği göz nuru hediyeler Milliyetçi Hareket Partisi Tarsus İlçe Kadın Kolları Başkanı Fethiye Rüzgar ve Kadın Kolları Üyeleri'ne ilçe Başkanı Mehmet Çelik tarafından takdim edildi. 

 Yarenlik Alanı'nda yapılan etkinlikte ise Kadın Kolları Başkanı Fethiye Rüzgar ve Kadın Kolları Üyeleri yaşam kaynağı, cennetin habercisi, sosyal, siyasal ve ekonomik hayatın baş taçları, fedakâr, cefakâr tüm kadınlara karanfil hediye ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı. Etkinlik memnuniyet duyguları ve hatıra fotoğrafının çekiminin ardından son buldu.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar